Blog Image

Odencupen

Spelprogram Lör 6/1-18

Spelprogram Posted on sön, december 17, 2017 18:34:56

F 06/07

9:00 HOIF – Garphyttan

9:20 Adolfsberg – Hallsberg

9:40 Askersund – Garphyttan

10:00 Adolfsberg – HOIF

10:20 Hallsberg – Askersund

10:40 Garphyttan Adolfsberg

11:00 HOIF – Hallsberg

11:20 Askersund – Adolfsberg

11:40 Hallsberg – Garphyttan

12:00 HOIF – Askersund

F 08/09

13:00 HOIF – Garphyttan

13:20 Rynninge – Marieberg

13:40 ÖSK – Garphyttan

14:00 Rynninge – HOIF

14:20 Marieberg – ÖSK

14:40 Garphyttan – Rynninge

15:00 HOIF – ÖSK

15:20 Marieberg – Garphyttan

15:40 ÖSK- Rynninge

16:00 HOIF – Marieberg

F 02/03

17:30 SMÅ/HOIF – Rynninge

17:50 Skyllberg/Askersund – Dingtuna

18:10 QBIK 1 – QBIK 2

18:30 SMÅ/HOIF – Dingtuna

18:50 Rynninge – QBIK 1

19:10 Skyllberg/Askersund – BIK 2

19:30 QBIK 1 – Dingtuna

19:50 Rynninge – QBIK 2

20:10 SMÅ/HOIF – QBIK 1

20:30 Rynninge – Skyllberg/Askersund

20:50 QBIK 2 – SMÅ/HOIF

21:10 Dingtuna – Rynninge

21:30 QBIK 1 – Skyllberg/Askersund

21:50 QBIK 2 – Dingtuna

22:10 SMÅ/HOIF – Skyllberg/Askersund



Spelprogram Sö 7/1-18

Spelprogram Posted on sön, december 17, 2017 18:19:58

P 08/09

8:30 HOIF – Östra Almby Vit,

8:45 Vretstorp – Östra Almby Grön

9:00 Karlstad Röd – Glanshammar Blå

9:15 Glanshammar Röd – Karlstad Vit

9:30 Östra Almby Vit – Karlstad Röd

9:45 Östra Almby Grön – Glanshammar Röd

10:00 Glanshammar Blå – HOIF

10:15 Karlstad Vit – Vretstorp

10:30 Karlstad Röd – HOIF

10:45 Glanshammar Röd – Vretstorp

11:00 Glanshammar Blå – Östra Almby Vit

11:15 Karlstad Vit – Östra Almby Grön

11:30 HOIF – Vretstorp

11:45 Östra Almby Grön – Glanshammar Blå

12:00 Karlstad Röd – Glanshammar Röd

12:15 Karlstad Vit – Östra Almby Vit

12:30 Östra Almby Grön – Karlstad Röd

12:45 Karlstad Vit – HOIF

13:00 Vretstorp – Glanshammar Blå

13:15 Glanshammar Röd – Östra Almby Vit

P 06

14:15 HOIF – SMÅ

14:30 Hallsberg Blå – Degerfors

14:45 Hallsberg Vit – Sköllersta

15:00 Degerfors – HOIF

15:15 SMÅ – Hallsberg Blå

15:30 Sköllersta – Degerfors

15:45 HOIF – Hallsberg Vit

16:00 SMÅ – Sköllersta

16:15 Hallsberg Blå – HOIF

16:30 Degerfors – Hallsberg Vit

16:45 Hallsberg Blå – Sköllersta

17:00 Degerfors – SMÅ

17:15 HOIF – Sköllersta

17:30 SMÅ – Hallsberg Vit

17:45 Hallsberg Vit – Hallsberg Blå



Spelprogram 2016

Spelprogram Posted on tor, december 10, 2015 20:54:11

Spelprogrammen

Måndag 4/1 F 02

09.00 HOIF – SMÅ

09:25 Askersund – Rynninge

09:50 Vingåker – HOIF

10:15 SMÅ – Askersund

10:40 Rynninge – Vingåker

11:05 HOIF – Askersund

11:30 SMÅ – Rynninge

11:55 Askersund – Vingåker

12:20 Rynninge – HOIF

12:45 Vingåker – SMÅ

Måndag 4/1 F 04

13:15 HOIF – Sturehov

13:40 SMÅ – ÖSK

14:05 Rynninge – Adolfsberg svart

14:30 Eker – Adolfsberg gul

14:55 Sturehov – Rynninge

15:20 ÖSK – Eker

15:45 Adolfsberg svart – HOIF

16:10 Adolfsberg gul – SMÅ

16:35 Rynninge – HOIF

17:00 ÖSK -Adolfsberg gul

17:25 Sturehov – Adolfsberg svart

17:50 Eker – SMÅ

18:15 4:an Grupp A – 4:an grupp B

18:40 3:an Grupp A – 3:an grupp B

19:05 2:an Grupp A – 2:an grupp B

19:30 Final 1:an Grupp A – 1:an Grupp B

Tisdag 5/1

F 06 ej klar

Tisdag 5/1 P 04

13:30 HOIF – Sköllersta

13:55 Skyllberg – Fellingsbro

14:20 Lillån – HOIF

14:45 Sköllersta – Skyllberg

15:10 Fellingsbro – Lillån

15:35 HOIF – Skyllberg

16:00 Sköllersta – Fellingsbro

16:25 Skyllberg – Lillån

16:50 Fellingsbro – HOIF

17:15 Lillån – Sköllersta

Onsdag 6/1 Dam

09:00 HOIF – Skyllberg 1

09:25 Garphyttan – Sköllersta

09:50 Grönbo – Sorrellanza

10:15 Pars – Skyllberg 2

10:40 HOIF – Grönbo

11:05 Sköllersta Skyllberg 2

11:30 Sorrellanza – Skyllberg 1

11:55 Garphyttan – Pars

12:20 HOIF – Sorrellanza

12:45 Skyllberg 2 – Garphyttan

13:10 Skyllberg 1 – Grönbo

13:35 Pars – Sköllersta

14:00 Påbörjas slutspelet



Spelprogram 5/1

Spelprogram Posted on sön, december 29, 2013 17:14:31

Kvalifiseringsspel
Tid Match nr Lag
09:00 1 HOIF – Sköllersta
09:25 2 Garphyttan – Vingåker
09:50 3 Pars FC –
Lillån V
10:15 4 Sköllersta – Garphyttan
10:40 5 Vingåker – Pars
FC
11:05 6 Lillån V – HOIF
11:30 7 Garphyttan –
Pars FC
11:55 8 Lillån V – Sköllersta
12:20 9 HOIF – Vingåker
12:45 10 Pars FC – Sköllersta
13:10 11 HOIF – Garphyttan
13:35 12 Vingåker – Lillån
V
14:00 13 Pars FC – HOIF
14:25 14 Sköllersta –
Vingåker
14:50 15 Lillån V – Garphyttan
Finalspel
15:15 16 Placeringarna 5 – 6
15:40 17 Placeringarna 3 – 4
16:05 18 FINAL 1 –
2


Spelprogram 6/1 2014 F 02

Spelprogram Posted on tor, december 12, 2013 10:06:55

14:30 1 HOIF – Vingåker
14:50 2 Pålsboda – Eker
15:10 3 Rynninge – Vingåker
15:30 4 Pålsboda – HOIF
15:50 5 Eker – Rynninge
16:10 6 Vingåker – Pålsboda
16:30 7 Rynninge – HOIF
16:50 8 Eker – Vingåker
17:10 9 Pålsboda – Rynninge
17:30 10 HOIF – Eker


Spelprogram 6/1 2014 F 04

Spelprogram Posted on tor, december 12, 2013 10:04:59

08:30 1 HOIF – Sturehov Röd
08:50 2 KIF Röd – AIK
Röd
09:10 3 ÖSK – Sturehov Blå
09:30 4 Rynninge – KIF
Blå
09:50 5 AIK Blå – HOIF
10:10 6 Sturehov Röd – KIF
Röd
10:30 7 AIK Röd – ÖSK
10:50 8 Sturehov Blå –
Rynninge
11:10 9 KIF Blå – AIK
Blå
11:30 10 AIK Röd – Sturehov Röd
11:50 11 HOIF – ÖSK
12:10 12 Sturehov Blå – KIF
Röd
12:30 13 Sturehov Röd – KIF Blå
12:50 14 Rynninge – AIK
Blå
13:10 15 KIF Röd – HOIF
13:30 16 AIK Röd – KIF Blå
13:50 17 AIK Blå – Sturehov Blå
14:10 18 ÖSK – Rynninge


Ändring spelprogram F 02 + F 04

Spelprogram Posted on mån, december 31, 2012 14:54:49

På grund av avhopp har spelprogrammen ändrats till 4 lag per grupp med speltiden 2 x 15 min per match. Spelprogrammen nedan är justerade.



Spelprogram F 02 5/1

Spelprogram Posted on sön, december 16, 2012 20:49:42

Flickor 2002 ÄNDRAT SPELPROGRAM

13,30 HOIF – Vingåker 1 – 5

14,10 Rynninge – Eker 0 – 5

14,55 Eker – HOIF 7 – 2

15,30 Vingåker – Rynninge 2 – 3

16,15 Eker – Vingåker 2 – 0

16,50 HOIF – Rynninge 0 – 2

Gruppsegrare blev Eker med full utdelning, Rynninge, Vingåker, HOIF

Stort tack till en härlig eftermiddag i fotbollens häftiga anda.



« FöregåendeNästa »