Blog Image

Odencupen

Spelschema söndag 5/1 2020

Spelprogram Posted on ons, december 18, 2019 16:59:18

Klass P10
8.00 BK Forward Gul – HOIF
8.20 BK Forward Svart – IK Sturehov Röd
8.40 IK Sturehov Blå – ÖSK Vit 1
9.00 BK Forward Vit – ÖSK Vit 2
9.20 BK Forward Gul – IK Sturehov Blå
9.40 ÖSK Vit 1 – BK Forward Svart
10.00 ÖSK Vit 2 – HOIF
10.20 IK Sturehov Röd – BK Forward Vit
10.40 HOIF – IK Sturehov Blå
11.00 BK Forward Svart – BK Forward Vit
11.20 ÖSK Vit 1 – BK Forward Gul
11.40 ÖSK Vit 2 – IK Sturehov Röd
12.00 HOIF – BK Forward Svart
12.20 BK Forward Vit – IK Sturehov Blå
12.40 IK Sturehov Röd – ÖSK Vit 1
13.00 BK Forward Gul – ÖSK Vit 2

Klass P12
13.40 HOIF – Lekebergs IF
14.00 Glanshammars IF – IF Eker Svart
14.20 IF Eker Vit – Vretstorps IF
14.40 IF Eker Svart – HOIF
15.00 Lekebergs IF – IF Eker Vit
15.20 Vretstorps IF – Glanshammars IF
15.40 IF Eker Svart – Lekebergs IF
16.00 HOIF – Vretstorps IF
16.20 Glanshammars IF – IF Eker Vit
16.40 Vretstorps IF – IF Eker Svart
17.00 Lekebergs IF – Glanshammars IF
17.20 IF Eker Vit – HOIF

Klass P15
18.00 HOIF – Nora BK
18.20 BK Ettfyra lag 1 – BK Ettfyra lag 2
18.40 BK Forward – Frövi IK
19.00 BK Ettfyra lag 2 – HOIF
19.20 Nora BK – BK Forward
19.40 Frövi IK – BK Ettfyra lag 1
20.00 BK Ettfyra lag 2 – Nora BK
20.20 HOIF – Frövi IK
20.40 Nora BK – BK Ettfyra lag 1
21.00 BK Forward – HOIF
21.20 Frövi IK – BK Ettfyra lag 2
21.40 BK Ettfyra lag 1 – BK Forward
22.00 Nora BK – Frövi IK
22.20 HOIF – BK Ettfyra lag 1
22.40 BK Ettfyra lag 2 – BK Forward



Spelschema lördag 4/1 2020

Spelprogram Posted on ons, december 18, 2019 07:44:42

Klass F10
8.40 HOIF – Garphyttans IF
9.20 Garphyttans IF – Frövi IK
10.00 Frövi IK – HOIF

Klass F17
10.40 IFK Kumla – SMÅ IF/HOIF
11.00 ÖSK Söder – RIK Karlskoga
11.20 Yxhults IK – IK Sturehov
11.40 Viggbyholms IK FF – Garphyttans IF
12.00 IFK Kumla – ÖSK Söder
12.20 RIK Karlskoga – SMÅ IF/HOIF
12.40 Garphyttans IF – IK Sturehov
13.00 Viggbyholms IK FF – Yxhults IK
13.20 SMÅ IF/HOIF – ÖSK Söder
13.40 RIK Karlskoga – IFK Kumla
14.00 Yxhults IK – Garphyttans IF
14.20 IK Sturehov – Viggbyholms IK FF
14.50 3:an grp A – 4:an grp B
15.10 3:an grp B – 4:an grp A
15.30 1:an grp A – 2:an grp B
15.50 1:an grp B – 2:an grp A
16.10 B Final
16:30 A Final

Klass Damsenior
17.10 Grönbo IF – SMÅ IF/HOIF
17.30 Örebro FC – Skyllberg/Sköllersta
17.50 Garphyttans IF – Sköllersta/Skyllberg
18.10 H/P/S – RIK Karlskoga
18.30 Grönbo IF – Örebro FC
18.50 Skyllberg/Sköllersta – SMÅ IF/HOIF
19.10 RIK Karlskoga – Sköllersta/Skyllberg
19.30 H/P/S – Garphyttans IF
19.50 SMÅ IF/HOIF – Örebro FC
20.10 Skyllberg/Sköllersta – Grönbo IF
20.30 Garphyttans IF – RIK Karlskoga
20.50 Sköllersta/Skyllberg – H/P/S
21.20 3:an grp A – 4:an grp B
21.40 3:an grp B – 4:an grp A
22.00 1:an grp A – 2:an grp B
22.20 1:an grp B – 2:an grp A
22.40 B Final
23.00 A Final