Blog Image

Odencupen

Spelprogram Fre 5/1 -18

Spelprogram Posted on sön, december 17, 2017 18:38:17

F 04/05

8:30 HOIF – SMÅ

8:50 Sturehov – Rynninge

9:10 KIF Örebro – HOIF

9:30 SMÅ – Sturehov

9:50 Rynninge – KIF Örebro

10:10 HOIF – Sturehov

10:30 SMÅ – Rynninge

10:50 Sturehov – KIF Örebro

11:10 Rynninge – HOIF

11:30 SMÅ – KIF Örebro

P 04/05

12:30 Kolsva 1 – Sköllersta

12:50 HOIF – Kolsva 2

13:10 Glanshammar/Lillkyrka 1 – Lillån

13:30 Fellingsbro – Glanshammar/Lillkyrka 2

13:50 Sköllersta – Glanshammar/Lillkyrka 1

14:10 Kolsva 2 – Fellingsbro

14:30 Lillån – Kolsva 1

14:50 Glanshammar/Lillkyrka 2 – HOIF

15:10 Sköllersta – Lillån

15:30 HOIF – Fellingsbro

15:50 Kolsva 1 – Glanshammar/Lillkyrka 1

16:10 Kolsva 2 – Glanshammar/Lillkyrka 2

16:30 4:an Grp A – 4:an Grp B

16:50 3:an Grp A – 3:an Grp B

17:10 2:an Grp A – 2:an Grp B

17:30 Final 1:an Grp A – 1:an Grp B



Spelprogram Lör 6/1-18

Spelprogram Posted on sön, december 17, 2017 18:34:56

F 06/07

9:00 HOIF – Garphyttan

9:20 Adolfsberg – Hallsberg

9:40 Askersund – Garphyttan

10:00 Adolfsberg – HOIF

10:20 Hallsberg – Askersund

10:40 Garphyttan Adolfsberg

11:00 HOIF – Hallsberg

11:20 Askersund – Adolfsberg

11:40 Hallsberg – Garphyttan

12:00 HOIF – Askersund

F 08/09

13:00 HOIF – Garphyttan

13:20 Rynninge – Marieberg

13:40 ÖSK – Garphyttan

14:00 Rynninge – HOIF

14:20 Marieberg – ÖSK

14:40 Garphyttan – Rynninge

15:00 HOIF – ÖSK

15:20 Marieberg – Garphyttan

15:40 ÖSK- Rynninge

16:00 HOIF – Marieberg

F 02/03

17:30 SMÅ/HOIF – Rynninge

17:50 Skyllberg/Askersund – Dingtuna

18:10 QBIK 1 – QBIK 2

18:30 SMÅ/HOIF – Dingtuna

18:50 Rynninge – QBIK 1

19:10 Skyllberg/Askersund – BIK 2

19:30 QBIK 1 – Dingtuna

19:50 Rynninge – QBIK 2

20:10 SMÅ/HOIF – QBIK 1

20:30 Rynninge – Skyllberg/Askersund

20:50 QBIK 2 – SMÅ/HOIF

21:10 Dingtuna – Rynninge

21:30 QBIK 1 – Skyllberg/Askersund

21:50 QBIK 2 – Dingtuna

22:10 SMÅ/HOIF – Skyllberg/Askersund



Spelprogram Sö 7/1-18

Spelprogram Posted on sön, december 17, 2017 18:19:58

P 08/09

8:30 HOIF – Östra Almby Vit,

8:45 Vretstorp – Östra Almby Grön

9:00 Karlstad Röd – Glanshammar Blå

9:15 Glanshammar Röd – Karlstad Vit

9:30 Östra Almby Vit – Karlstad Röd

9:45 Östra Almby Grön – Glanshammar Röd

10:00 Glanshammar Blå – HOIF

10:15 Karlstad Vit – Vretstorp

10:30 Karlstad Röd – HOIF

10:45 Glanshammar Röd – Vretstorp

11:00 Glanshammar Blå – Östra Almby Vit

11:15 Karlstad Vit – Östra Almby Grön

11:30 HOIF – Vretstorp

11:45 Östra Almby Grön – Glanshammar Blå

12:00 Karlstad Röd – Glanshammar Röd

12:15 Karlstad Vit – Östra Almby Vit

12:30 Östra Almby Grön – Karlstad Röd

12:45 Karlstad Vit – HOIF

13:00 Vretstorp – Glanshammar Blå

13:15 Glanshammar Röd – Östra Almby Vit

P 06

14:15 HOIF – SMÅ

14:30 Hallsberg Blå – Degerfors

14:45 Hallsberg Vit – Sköllersta

15:00 Degerfors – HOIF

15:15 SMÅ – Hallsberg Blå

15:30 Sköllersta – Degerfors

15:45 HOIF – Hallsberg Vit

16:00 SMÅ – Sköllersta

16:15 Hallsberg Blå – HOIF

16:30 Degerfors – Hallsberg Vit

16:45 Hallsberg Blå – Sköllersta

17:00 Degerfors – SMÅ

17:15 HOIF – Sköllersta

17:30 SMÅ – Hallsberg Vit

17:45 Hallsberg Vit – Hallsberg Blå